Úvod

Znalecké posudky vystavujeme s mnoholetou praxí v mnoha oblastech obchodu, výroby, nemovitostí, IT, průmyslu i domácností. Kromě vypracování znaleckého posudku provádíme ocenění nemovitosti, ocenění škod a komplexní znaleckou expertízu. Ve  kterých oblastech vystavujeme znalecké posudky, zjistíte snadno kliknutím na příslušnou ikonku dané oblasti.

Znalecký posudek sestavený soudním znalcem odborně posoudí řešení problému v případě obchodních vztahů, občanskoprávního či trestního řízení.

Jako velice důležitý dokument bude znalecký posudek zapotřebí v určitých případech pro soudy, úřady, advokáty, exekutory, likvidátory a mnohé další. Pokud si s čímkoliv nevíte rady, kontaktujte nás a domluvte si s námi osobní schůzku.

Nabízíme vám odbornou pomoc, ať už při běžném prodeji či koupi díky odhadu finanční hodnoty dané věci až po osobní zastoupení v rámci pojišťoven, soudů a dalších institucí.

Kromě soudního znalectví a vypracování znaleckých posudků za vás v případě nehody nebo jiné škodné události komplexně vyřešíme celý proces od A do Z, včetně zastupování u pojišťoven, soudů a jiných orgánů, a to zcela zdarma.

10 důvodů, proč si nechat vypracovat znalecký posudek od nás

1. Čerpáme z maximálně odborných a dlouholetých zkušeností.

2. Na trhu působíme již 12 let a máme více než 600 spokojených klientů.

3. Přistupujeme k vám profesionálně a diskrétně.

4. Práci odevzdáváme včas a v co nejkratším termínu.

5. V poměru cena / výkon máme velmi zajímavé ceny.

6. Jsme certifikovaní soudní znalci v příslušných oborech.

7. Působíme na území České republiky i v zahraničí (zejména v Rakousku).

8. Poskytneme vám komplexní služby od A do Z.

9. Vypracováváme znalecké posudky využitelné v obchodním, občanskoprávním i trestním řízení stejně jako v soudním i správním řízení.

10. Nabízíme vám znalecké poradenství zdarma.

Znalecké posudky Brno v číslech

Již jsme vytvořili 611 znaleckých posudků pro celkem 568 klientů. Nejdelší znalecký posudek měl 211 stran, nejkratší 2 stránky. Naši soudní znalci vypracovali znalecký posudek nejrychleji za 3 hodiny. Průměrná doba vypracování posudku je přitom 2 dny. Nejvyšší částka, kterou jsme vyfakturovali za zpracovaný posudek, byla 390 000 korun, nejnižší pouhá 1symbolická koruna. Naši soudní znalci vypracovali posudek na hodnotu nejvíce 1 000 000 000 korun, nejnižší částka v posudku pak byla 15 korun.

Naše znalecká kancelář funguje již 13 let. Pracují u nás 4 soudní znalci, kteří se věnují dohromady 13 oborům. Pracujeme ve 3 zemích střední Evropy a hovoříme 3 světovými jazyky.  Jsme pojištěni až na částku 20 000 000 korun.

Aktuality

Kvalitní znalecký posudek musí splňovat všechny standardní náležitosti posudku a stanovovat hodnotu oceňovaného majetku podle požadavků zákona či soudu. Znalecký posudek je zákona jakési odborné dílo, které předkládá soudní znalec nebo znalecký ústav. U tohoto dokumentu nemusí vždy jít o stanovení hodnoty, ale i využití odborné způsobilosti daného znalce. Součástí znaleckého posudku je i znalecká doložka, která jasně identifikuje soudního znalce, popisuje jeho oprávnění a eviduje číslo znaleckého posudku či znalecké zprávy, které jsou evidovány ve znaleckém deníku.

 ... více

Řešíte problém a potřebujete vypracovat znalecký posudek, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné k vypracování znaleckého posudku sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, a spolupráci tak  urychlit, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Českým autem roku 2014 se stala Mazda 6
V pražském Top Hotelu slavnostně sečetly novinářské hlasy ankety Auto roku 2014 v České republice. Vítězem se stala Mazda 6, na druhém místě skončila Škoda Octavia a pomyslný bronz si odnáší Mercedes-Benz S.  
Mazda 6 Wagon
Mazda 6 Wagon


Mazda 6 získala od poroty 274 bodů, Škoda Octavia 243 bodů a Mercedes Benz S skončil s 205 body.

Anketu pořádají dohromady Klub motoristických novinářů a Klub motoristických publicistů ve spolupráci se Svazem dovozců automobilů a Sdružením automobilového průmyslu.

Pětici finalistů vybrala novinářská porota ze 37 nových modelů. O nejvyšší post bojovaly Jaguar F-Type, Mazda 6, Mercedes-Benz S, Peugeot 308 a Škoda Octavia.

Souběžně, stejně jako v minulých letech, hlasovala také veřejnost v pěti kategoriích: městské vozy, nižší střední třída, střední a vyšší střední třída, sportovní vozy, terénní a velkoprostorové vozy. 

 ... více

Kdo platí daň a jak je vysoká?

Kdo daň platí

Daň z příjmů platí dvě skupiny osob a podle toho, do jaké skupiny patří, jsou také zdaňovány jejich příjmy. První skupinu tvoří tzv. rezidenti. Jsou to občané s trvalým bydlištěm na území ČR, popřípadě občané, kteří se v ČR „obvykle“ zdržují (alespoň 183 dnů v roce). Ti podléhají dani z příjmů svými celosvětovými příjmy. Druhá skupina se označuje jako tzv. nerezidenti. Sem patří občané, kteří podmínky rezidentury nesplňují. Navíc sem patří občané, kteří v ČR bydliště nemají, ale zdržují se obvykle v ČR pouze za účelem studia nebo léčení. Ti odvádějí daň pouze z příjmů dosažených na území ČR.

Jak vysoká je daň

Daň z příjmů fyzických osob je ve výši 15 %.

 

 ... více

Chloubou každé zahrady je venkovní bazén
Venkovní bazén tvoří dominantu každé zahrady. Při jeho realizaci je však třeba vedle klíčových vlastností a technických parametrů dbát také na povrch, který umístíme do jeho okolí. Ideální povrch by měl být nejen estetický, ale i funkční, a to zejména po stránce odolnosti, bezpečnosti a snadné údržby.

Všeobecně platí, že plochy kolem bazénů by měly být pevné a stabilní. Typ povrchu, který na ně bude aplikován, již ovšem závisí výhradně na vkusu každého z nás. Vybírat můžeme v současné době z velmi široké nabídky jak přírodních, tak umělých materiálů. Při výběru konkrétního typu hraje nejdůležitější roli jeho struktura, na základě níž lze do budoucna usuzovat, zda bude povrch praktický, bezpečný a snadno čistitelný.

 ... více

ZNALECKÉ POSUDKY vystavujeme na základě:

činnosti soudních znalců dle zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka ZNALECKÉ POSUDKY BRNO

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz