Finanční poradenství

 • Chcete vytvořit, uchovat či zhodnotit svůj majetek?
 • Chcete rozumně investovat do své budoucnosti k zajištění určitého standardu?
 • Uvažujete o hypotéce a chcete pomoci najít nejvýhodnější variantu?
 • Přejete si mít větší kontrolu nad svými financemi?
 • Vložili byste rádi peníze na finančně výnosnější místa než na spořicí účty českých bank?
 • Máte své finance dlouhodobě vázány na životní pojištění, stavební spoření či vkladní knížku, nemůžete s nimi pracovat v případě potřeby a vadí vám nízká výnosnost této investice?
 • Zajímá vás investování do drahých kovů?
 • Disponujete peněžním obnosem, u kterého dlouhodobě dochází k inflaci a ztrátám jeho hodnoty?
 • Nebo naopak majetek nemáte a sháníte pomoc s jeho vybudováním?

V tom případě si nechte poradit od odborníků na finanční poradenství.

Jako nezávislí finanční poradci vám nabídneme profesionální a komplexní poradenství o finančních záležitostech a způsobech, jak nejlépe  využít své peníze.

Jak to funguje?

 • Stanovíme preferenci současných i budoucích cílů, úspěšnou cestu a finanční strategii k jejich splnění.
 • Provedeme podrobný přehled vaší finanční situace.
 • Prokonzultujeme všestranné možnosti investivání, hypoték (či jiných úvěrů), finanční plánování a prostředky při odchodu do důchodu.
 • Sestavíme strategii investování a financování.
 • Doporučíme vhodné a výhodné nové i stávající finanční produkty přesně odpovídající vašim potřebám a požadavkům.
 • Zanalyzujeme všudypřítomná a možná rizika.

Díky tomu dosáhnete uklidňující jistoty, že vaše plány do budoucna jsou reálné a dosažitelné.

 
Neprezentujeme žádnou z českých pojišťoven, bank ani společnosti založených na multi level marketingu. Spolupracujeme s od roku 1985 osvědčenou, stále se rozvíjící a především ziskově znatelně výnosnou rakouskou firmou se zárukou vysokého úročení.

Nebojte se investování do podílových fondů
 
Díky tomu vám můžeme zajistit výhody, jež mají investoři jako pojišťovny a banky. Jedná se o nejflexibilnější variantu investic. Investice lze vkládat jednorázově nebo pravidelně, částku dle situace změnit nebo tyto varianty kombinovat. Důležité je, že je vám váš kapitál neustále a kdykoliv k dispozici. Investice probíhají do mnoha různých akcií najednou, majetek je tak široce diverzifikován s nízkým rizikem.
 
Kromě toho, že ke svým klientům přistupujeme zodpovědně a respektujeme jejich potřeby, snažíme se jim poskytnout také maximum informací. Proto si pro schůzku s vámi vždy vyhradíme dostatečný časový prostor.
 
Vybráním a dohodnutím nejvhodnějšího produktu pro nás ale práce nekončí. Jsme vám k dispozici neustále, pro drobné rady i pro zásadní změny možnosti investování. Přizpůsobíme se vaší finanční situaci a časovým možnostem a najdeme vždy nejvhodnější řešení.

Před první schůzkou finančního poradenství
 
Před schůzkou není z vaší strany zapotřebí žádná speciální příprava. Můžete si však předem zhodnotit současnou situaci a zodpovědět si základní otázky, na které budete později dotázáni.
Je to například:
 • Co vlastníte? - dům, úspory, automobil, akcie či ostatní podíly, atd.
 • Co dlužíte? - dluhy, hypotéky, úvěry
 • Jaké jsou vaše příjmy a běžné výdaje?

K tomu také můžete popřemýšlet o již zmíněných cílech a přáních do budoucna. Může to být například:
 • dřívější splacení hypotéky
 • spoření na stáří
 • šetření na vzdělání dětí
 • apod.

Také můžete zhodnotit, o jaký typ rady budete mít zájem. Můžeme pro vás připravit rozsáhlý finanční plán i rady pro konkrétní oblast vašich financí.

 

Aktuality

Kvalitní znalecký posudek musí splňovat všechny standardní náležitosti posudku a stanovovat hodnotu oceňovaného majetku podle požadavků zákona či soudu. Znalecký posudek je zákona jakési odborné dílo, které předkládá soudní znalec nebo znalecký ústav. U tohoto dokumentu nemusí vždy jít o stanovení hodnoty, ale i využití odborné způsobilosti daného znalce. Součástí znaleckého posudku je i znalecká doložka, která jasně identifikuje soudního znalce, popisuje jeho oprávnění a eviduje číslo znaleckého posudku či znalecké zprávy, které jsou evidovány ve znaleckém deníku.

 ... více

Řešíte problém a potřebujete vypracovat znalecký posudek, ale nevíte jak postupovat? Prvním krokem k úspěšnému vyřešení vaše problému je zvednout telefon a zavolat nám. My vám vše důležité a potřebné k vypracování znaleckého posudku sdělíme. Pokud ale přece jen chcete být připraveni ještě předtím, a spolupráci tak  urychlit, postupujte podle následujících kroků. Využít služeb soudních znalců není nic složitého.

 ... více

Českým autem roku 2014 se stala Mazda 6
V pražském Top Hotelu slavnostně sečetly novinářské hlasy ankety Auto roku 2014 v České republice. Vítězem se stala Mazda 6, na druhém místě skončila Škoda Octavia a pomyslný bronz si odnáší Mercedes-Benz S.  
Mazda 6 Wagon
Mazda 6 Wagon


Mazda 6 získala od poroty 274 bodů, Škoda Octavia 243 bodů a Mercedes Benz S skončil s 205 body.

Anketu pořádají dohromady Klub motoristických novinářů a Klub motoristických publicistů ve spolupráci se Svazem dovozců automobilů a Sdružením automobilového průmyslu.

Pětici finalistů vybrala novinářská porota ze 37 nových modelů. O nejvyšší post bojovaly Jaguar F-Type, Mazda 6, Mercedes-Benz S, Peugeot 308 a Škoda Octavia.

Souběžně, stejně jako v minulých letech, hlasovala také veřejnost v pěti kategoriích: městské vozy, nižší střední třída, střední a vyšší střední třída, sportovní vozy, terénní a velkoprostorové vozy. 

 ... více

Kdo platí daň a jak je vysoká?

Kdo daň platí

Daň z příjmů platí dvě skupiny osob a podle toho, do jaké skupiny patří, jsou také zdaňovány jejich příjmy. První skupinu tvoří tzv. rezidenti. Jsou to občané s trvalým bydlištěm na území ČR, popřípadě občané, kteří se v ČR „obvykle“ zdržují (alespoň 183 dnů v roce). Ti podléhají dani z příjmů svými celosvětovými příjmy. Druhá skupina se označuje jako tzv. nerezidenti. Sem patří občané, kteří podmínky rezidentury nesplňují. Navíc sem patří občané, kteří v ČR bydliště nemají, ale zdržují se obvykle v ČR pouze za účelem studia nebo léčení. Ti odvádějí daň pouze z příjmů dosažených na území ČR.

Jak vysoká je daň

Daň z příjmů fyzických osob je ve výši 15 %.

 

 ... více

Chloubou každé zahrady je venkovní bazén
Venkovní bazén tvoří dominantu každé zahrady. Při jeho realizaci je však třeba vedle klíčových vlastností a technických parametrů dbát také na povrch, který umístíme do jeho okolí. Ideální povrch by měl být nejen estetický, ale i funkční, a to zejména po stránce odolnosti, bezpečnosti a snadné údržby.

Všeobecně platí, že plochy kolem bazénů by měly být pevné a stabilní. Typ povrchu, který na ně bude aplikován, již ovšem závisí výhradně na vkusu každého z nás. Vybírat můžeme v současné době z velmi široké nabídky jak přírodních, tak umělých materiálů. Při výběru konkrétního typu hraje nejdůležitější roli jeho struktura, na základě níž lze do budoucna usuzovat, zda bude povrch praktický, bezpečný a snadno čistitelný.

 ... více

ZNALECKÉ POSUDKY vystavujeme na základě:

činnosti soudních znalců dle zák. č. 36/1967 Sb., o znalcích a tlumočnících a vyhl. č. 37/1967 Sb., kterou se provádí zák. č. 36/1967 Sb., živnostenských listů pro činnost technických poradců, finančních, organizačních a ekonomických poradců, autorizačních oprávnění

Na činnost vystavování znaleckých posudků jsme pojištěni.

Pobočka ZNALECKÉ POSUDKY BRNO

K sídlišti 778/8
Brno 643 00

+420 608 050 001

info@znalci-posudky.cz